PRIMĂRIA --> Concursuri --> Anunt concurs inspector, cl. I, gr. profesional principal

Anunt concurs inspector, cl. I, gr. profesional principal

Anunt concurs inspector, cl. I, gr. profesional principal - Serviciul juridic, stare civila, asistenta sociala, alocatii, indemnizatii, Monitorul Oficial

Anunt concurs de recrutare -17.11.2020, inspector cl. I, grad profesional principal- Serviciul juridic, stare civila, asistenta sociala, alocatii, indemnizatii, Monitorul Oficial- Compartiment asistenta sociala, alocatii, indemnizatii.

Data creare: 15-10-2020 10:29:35

Formular de inscriere concurs