INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Alte documente --> Informare proiecte acte administrative cu caracter normativ

PROIECT DE HOTĂRÂRE NR. 5383 din 30.04.2020

PROIECT DE HOTĂRÂRE NR. 5383 din 30.04.2020 - privind aprobarea „documentației pentru închirierea, prin licitație publică, a unui teren în suprafață de 18 mp, situat în domeniul public al Comunei Tomești, Tarlaua 204, Sat Tomești, (Cartier Tomești) Comuna Tomești, Județul Iași, pentru derulare activități comerciale”

Data creare: 30-06-2021 20:26:58

Sesiunile de instruire pentru fermierii care utilizează pesticide la culturile agricole (17.02.2022)

Comunicare sesiuni de instruire, perioada de depunere a dosarelor de înscriere și modalități de desfășurare a instruirii

Anunț colectiv pentru comunicarea prin publicitate (17.0.2022)

Comunicăm că au fost emise acte administrative fiscale