INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Alte documente --> Informare proiecte acte administrative cu caracter normativ

PROIECT DE HOTĂRÂRE NR. 4708 DIN 08.04.2020

PROIECT DE HOTĂRÂRE NR. 4708 DIN 08.04.2020 - privind aprobarea „modificării, în sensul completării Anexei nr. 1 la H.C.L. Tomești nr. 72 din 20.06.2007 privind Lista cu bunurile aflate în domeniul privat al Comunei Tomești, Județul Iași, cu modificările și completările ulterioare, cu un teren în suprafață de 147 m.p. identificat cadastral în Tarlaua 5, Parcela Arabil 144, intravilan Sat Vlădiceni, Comuna Tomești, Județul Iași”

Data creare: 30-06-2021 20:25:00

Sesiunile de instruire pentru fermierii care utilizează pesticide la culturile agricole (17.02.2022)

Comunicare sesiuni de instruire, perioada de depunere a dosarelor de înscriere și modalități de desfășurare a instruirii

Anunț colectiv pentru comunicarea prin publicitate (17.0.2022)

Comunicăm că au fost emise acte administrative fiscale